Tashmë Besa Kokëdhima i del në mbrojtje Elvana Gjatës

Dy ditë më parë Elvana Gjata, dha koncertin e saj sërisht në Top Channel. Por teksa Ledina Çelo, shikonte koncertin shkruajti në Instastory “Pse playback o yllo”. Menjëherë pas kësaj ka reaguar Besa Kokëdhima, e cila i ka dalë në mbrojtje këngëtares.

Në Instasoryn e saj ajo ka hedhur një pjesë të koncertit ku shkruan: “Nëse koncerti nuk ishte live, nuk e di çfarë mund të quhet live ndryshe”, shprehet Besa.

LEXO EDHE:  "Si është të t'i FUSË DUART Presidenti?" Monika Kryemadhi ÇUDIT me përgjigjen
Kliko per me shume info

Gjithashtu, ajo ka vijuar edhe me postime të tjera duke shkruar: “Herën tjetër bëj disa gabime qëllimisht Elvana, sepse kur këndon shumë mirë atëherë diçka nuk shkon mirë.

Nëse nuk vlerësojmë artistët e vërtetë dhe artin dhe punën e tyre të palodhur, atëherë ne jemi të vdekur si komb”, përfundon Besa.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here