Surpriza e veçantë e Zef Dedës për bashkëshorten

Zef Deda është një ndër emrat më të dashur në listën e gjatë të artistëve tanë, mjeshtër i humorit dhe një nga personazhet më të admiruar të të gjithë brezave.

Ditën e të Dashuruarvë aktori, ka gjetur një mënyrë unike për të uruar bashkëshorten e tij.

Kliko per me shume info

Deda ka shkuar në punën e bashkëshortes, ne Postën Shqiptare të Shkodrës dhe i ka çuar për këtë Shën Valentin një trëndafil.

LEXO EDHE:  Iu arratis nga komisariati, çfarë ndodhi kur Stresi u takua mbrëmë me Tahirin?

Rozi duket se nuk e ka pritur këtë gjë dhe është njerë e lumtur.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here