Studentja nga Elbasani i tregon gjoksin në Skype, djali shtanget nga kërkesa

Kliko per me shume info

Bisedat erotike në “Skype” janë ato që ua marrin mendjen të rinjve për të treguar më shumë pjesë të trupit në kamera duke mos e menduar mirë se cili është në të vërtetë personi pas ekranit.

Vajza të reja që shesin veten për gjëra minimaliste dhe djem që përfitojnë nga kjo situatë. Djali i cili ka biseduar me vajzën që i ka treguar gjoksin për një sanduiç është shokuar nga rrjedha që ka marrë ngjarja, shkruan Joq.

Kliko per me shume info

“Kjo goca nga Elb qe studion ne Dr me tregoi gjokset per nje kafe. Duke fol live donte ta qerasja me nje kafe dhe nje sanduic e nxirrte gjokset dhe pjese te tjera te trupit. Me dha nr e tel dhe filluam flisnim ne kamer pa e njohur fare”- tregon djali.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.