Stresi marrëzisht i dashuruar

Kliko per me shume info

Reperi i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e skenës si Stresi është përfolur shumë në mediat rozë për lidhjen e tij.

Kejsi iu shtua listës së personazheve të njohur të shoëbiz-it dhe romanca e çiftit ndër më të komentuarat virtualisht.

Kliko per me shume info

Këtë Shën Valentin stresi i ka bërë një dedikim special të dashurës së tij dhe këtë e ka bërë publike vetë reperi në Instasoryn e tij.

”Shën Valentini im”, shkruan ai. Si duket reperi është më i dashuruar se kurrë më të dashurën e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.