Spektakël dhe të qeshura, çfarë i bëri bashkë Linda Ramën e Shkëlzen Berishën

Kliko per me shume info

Prej më shumë se një viti tashmë këngëtarja Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria, për të krijuar karrierën e saj muzikore jashtë vendit.

Këngëtarja Elvana Gjata bëri bashkë 100 emra të njohur të artit dhe ekranit në mbrëmjen e 3 shkurtit, datë e cila përkon edhe me ditëlindjen e Elvanës, ku ajo mbajti një koncert në Tiranë.

Kliko per me shume info

Në mesin e të ftuarve të shumtë ra në sy prezenca e Armina Mevlanit në shoqërinë e Shkëlzen Berishës dhe bashkëshortes së kryeministrit Linda Rama në krah të aktorit Timo Flloko.

Në fotot e publikuara nga vetë këngëtarja në rrjetet sociale vihen re emra të rëndësishëm të vendit të cilët kanë qenë prezentë në koncertin e mbajtur në Tiranë me dyer të mbyllura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.