Sot kënga e re e Elvanës, kujt do t’i këndojë?

Kliko per me shume info

Elvana Gjata padyshim është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri.

Së fundmi ajo është kthyer nga Shba dhe para pak ditësh bëri recitalin e saj në mënyrë private.

Kliko per me shume info

Sot ajo do të publikojë një nga këngët e saj klipin e të cilin e ka postuar edhe në Instagramin e saj që mban titullin 3.

Po presim me padurim për ta dëgjuar pasi ndoshta mund ta zbulojmë se edhe kujt ja ka dedikuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.