Soni Malaj shfaqet me të fejuarin e saj

Kliko per me shume info

Divorcin me balerinin italian, Mirko Luccarelli, këngëtarja Soni Malaj e cilësoi si tragjedi të vërtetë në jetën e saj, që do të thotë e kishte përjetuar shumë fort.

Ajo tashmë ka nisur bashkëjetesën në Tiranë me të dashurin e saj Klevin dhe vajzën nga martesa me Mirkon, Annën 4-vjeçare.

Kliko per me shume info

Ajo së fundmi është fotografuar me të fejuarin e saj në festën e organizuan nga Andra e Sinanit për inagurimin e dyqanit të saj. Mund të themi që janë ndër çiftet simpatik të shoëbizit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.