Skandali/ Shqyhet flamuri kombëtar e valvitet në stadiumin e Kukësit

Kliko per me shume info

Përvec rezultatit surprizues që Kukësi kampion në fuqi, solli në humbjen me Kamzën 0-3, ndeshja e sotme ka ofruar një tjetër pamje të pakëndshme në stadiumin e Kukësit.

Pamje aspak dinjitoze të flamurit kombëtar që valëvitet në stadium, kanë zënë faqet e rrjeteve sociale.

Kliko per me shume info

JOQ, publikon një flamur të grisur e të copëtuar, një imazh aspak serioz dhe fyes ndaj simbolit tonë kombëtar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.