Moti, ja çfarë parashikojnë sinoptkanët për sot

Paraditja vijon me vranësira dhe reshje kryesisht shira në Veri-Qendër, por reshje të izoluara do ketë në zonat Jugore.

Pasditja paraqitet me përmirësim të kushteve të motit në zonat Jugore, ndërsa zonat Veriore dhe pjesërisht Qendra mbeten me reshje të përkohshme.

Kliko per me shume info

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ruajnë vlera thuajse konstante gjatë mëngjesit, megjithatë një rënie prej 2°C parashikohet gjatë orëve të mesditës.

LEXO EDHE:  Çfarë e zgjat më shumë jetën, paraja apo arsimimi?

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugperëndimor ndërsa në det dallgëzimi do të ulet në 23 ballë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here