Sinani tregon arsyet pse Andrra nuk është ashtu siç duket, habit fansat me deklaratën

Kliko per me shume info

Duket se mes Andrrës dhe Sinanit gërat nuk janë ashtu sic mendojmë të gjithë ne.

Edhe pse e lindur dhe e rritur në Gjermani, Andrra ka jetuar në një familje me shumë tradita dhe me rregulla që nuk shkeleshin.

Kliko per me shume info

Por çudia ishte se këto rregulla nuk i kishte familja e saj, por i kishte Andrra.

Ne jemi myslimanë, të dy. Dhe para se të vinte për herë të parë në familjen time në Tiranë, edhe pse tashmë e kishim konsoliduar lidhjen, kushti numër një ishte të martoheshim në xhami”, – tregon Sinani duke shtuar se kjo kërkesë për të ishte shumë e çuditshme:

“Unë thashë ça po thotë kjo. Ça janë këto kushte, një vajzë e bukur, e lindur dhe e rritur në Gjermani…”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.