Silvester Stallone suprizon fansat, prezanton pikturën e tij

Kliko per me shume info

Ylli i filmave aksion Sylvester Stallone na paska edhe një pasion tjetër, atë të pikturës, dhe ka vite të tëra që merret me art.

Stallone, me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, i prezantoi publikut një nga piktura e tij.

Kliko per me shume info

“E kam bërë këtë disa vjet më parë…nisa të merrem me art kur isha 10-12 vjeç. Mbase do të postoj edhe pikturën time të parë, që e kam bërë pas një kutie kartoni”, shkroi Stallone.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.