Si e uroi nusja e Jon Gjebreas vjehrrën për ditëlindje

Kliko per me shume info

Anila Beko, bashkëshortja e moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, feston sot ditëlindjen.

Djali i saj Jon Gjebrea, ka zgjedhur ti bëjë një urim emocionues. ”Gëzuar ditëlindjenmotra ime e madhe, dhe gruaja më e fortë që unë njoh”, shkruan ai.

Kliko per me shume info

Por ama të gjithë në fakt po prisnin urimin e Merlinit, nuses së Jonit dhe ky urim ka ardhur.

Merlin ka komentuar në foton e Jonit, me fjalë shumë të ëmbla: Lilaaa jone me e mira ne bote!

Mesa duket edhe marrëdhënia mes tyre është shumë e mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.