Shtatzënë apo jo? Besi dhe Xhensila flasin vetë për të vërtetën

Kliko per me shume info

Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël.

Kjo gjë u forcua edhe më shumë në foto që Xhensila bëri në festën e ”Andrra Couture”.

Kliko per me shume info

Në foto ajo duket me bark të fryrë dhe media hamëndësoi se ajo ishte në muajin e katër të shtazënisë.

Përmes një postimi të fundit në insta story me përshkrimin “na zbuluan” bashkë me një emoji buzëqeshje, ndërsa brenda pak minutave nuk ka munguar postimi i dytë me fjalët “ironi, jo konfirmim”.

Epo ata e kanë gati përgjigjen sidoqoftë e vërteta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.