Shpërthen soba e gazit në Lezhë, digjet i zoti i shtëpisë

Shpërthimi i sobës së gazit, ka bërë që një person të mbetet i dëmtuar me djegie të shumta në fytyrë.

Ngjarja e u shënua pasditen e djeshme, e martë, në lagjen “Lalm i Ri”, të qytetit të Lezhës.

Kliko per me shume info

Në kuzhinën e banesës private të 70-vjeçarit M.B., banues në Lezhë, ka shpërthyer në flakë soba e gazit.

Për pasojë janë thyer xhamat e dëmtuar dera e kuzhinës si dhe M.B., ka pësuar djegie në fytyrë e ndodhet në spital.

LEXO EDHE:  100 mijë dollarë transplant veshke, burgoset shqiptarja, mashtroi shëndetësinë britanike

Lidhur me këtë rast hetimet janë në vijim, ndërkohë që materialet iu referuan Prokurorisë së Lezhës për vlerësim.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here