Shkon të grabisë banesën, shqiptari përfundon me plagë në trup

Kliko per me shume info

Planet e një 22-vjeçari shqiptar për të vjedhur banesën e një shtetasi italian nuk kanë shkuar sipas parashikimeve.

I riu shqiptar kishte planifikuar të vidhte banesën, por gjatë kohës që ka hipur në dritare ka parë pronarin e shtëpisë dhe ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme.

Kliko per me shume info

Sakaq, pronari mundi të shihte shqiptarin, dhe ka njoftuar menjëherë policinë. 22-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, është duke marrë mjekim në spitalin San Fermo della Battaglia në Como.

Policia është duke punuar për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.