Shkoi të bënte plazh, trupi i 42-vjeçares mbushet me krimba

Një grua është shokuar nga pushimet në Vietnam pasi përfundoi e mbushur me krimba në trup.

Gruaja e cila zgjodhi të pushonte në brigjet e Vietnamit tha se filloi të ndjejë parazitë që lëviznin nën lëkurën e saj dhe e përshkroi si dicka të “tmerrshme”.

Kliko per me shume info

42-vjeçarja e cila dëshiroi të mbetet anonim kontraktoi parazitin gjatë një pushimi tre-ditor në Anh Bang Beach të Vietnamit.

LEXO EDHE:  Me këtë pasaportë në xhep, ju mund të udhëtoni në të gjithë botën

Pavarësisht se nuk kishte shumë kontakt me rërë, gruaja tha se mund ta ketë marrë atë kur po merte rreze dielli, pasi plazhi ishte shumw i ndotur nga jashtwqitjet e kafshwve.

“Ishte ndjenja më e keqe që kam pasur ndonjëherë, këmbët e mia ishin fryrë, skuqur dhe kisha shumë kruajtje, unë i ndjeja tek lëviznin nën lëkurën time”.

Gruaja, e cila tani është kthyer në shtëpi në Bregun Sunshine, tha se ajo ishte me fat që ajo kapi infeksionin sa më shpejt dhe e trajtoi atë.

LEXO EDHE:  103-vjeçarja zbulon SEKRETIN e jetëgjatësisë: Pini...

Dy javë pas kontraktimit të infeksionit në plazhin e Vietnamit, ajo tha se pritej të bënte një rimëkëmbje të plotë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here