Shkëlzen Berisha qenka romantik 100 karatsh, shikoni ç’bën për Armimën

Kliko per me shume info

Nuk kishin si të mungonin ata të dy duke uruar ndjekësit e tyre në këtë Shën Valentin. Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha na kanë shkrirë zemrat me fotot e fundit.

Ata të dy shfaqen më romantikë se kurrë në foto që Armina ka shpërndarë në Instagram, ku dhe ka uruar për sa më shumë dashuri në jetën e ndjekësve të saj.

Kliko per me shume info

“Dashuria është të shohësh sëbashku në të njëjtin drejtim!”, shkruan Armina në foton me Shkëlzenin.

Çifti prej vitesh bashkëjeton sëbashku dhe së fundmi kanë qarkulluar zëra edhe për një shtatzani të mundshme të Arminës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.