Shkatërrohet grupi i prostitucionit me vajza shqiptare në Itali, u hidhej vaj i nxehtë në trup

Policia italiane ka shkatërruar një rrjet prostitucioni me vajza shqiptare.
Mësohet se bazën e tyre e kishin në Brianza. Nga 30 personat e arrestuar, shumica prej tyre janë me origjinë shqiptare, të akuzuar për trafik droge, shfrytëzim dhe nxitje prostitucioni.

Çdo vajzë bënte 500 euro nata, rreth 12 mijë euro në muaj, shkruan Il Cittadino. Mjafton të shfrytëzoje 3 vajza për të bërë 40 mijë euro.

LEXO EDHE:  Dajë e nip të armatosur rrethojnë lokalin e biznesmenit, ndërhyn Policia
Kliko per me shume info

Mediat italiane raportojnë se njërës prej vajzave i është hedhur vaj i nxehtë në trup, dhe ka marrë plagë të rënda. Në grupin e arrestuar, kishte dhe vajza rumune. Të gjitha vajzat mashtroheshin me premtimin se do tu gjehej punë në shtetin italian.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here