Shkarkohet punonjësi i morgut, bëri seks me kufomën e një ylli televiziv, ja si u zbulua (FOTO)

Kliko per me shume info

Një teknik i morgut është shkarkuar pas provave që zbuluan se kishte kryer marrëdhënie seksuale me kufomën e një ylli televiziv të vrarë.

Oksana Aplekaeva, një ish-yll i reality show-it rus të Dom-2, u vra në vitin 2008. Trupi i saj u gjet nga një shofer kamioni në anën e një autostrade.

Kliko per me shume info

Vrasësi i yllit nuk është kapur, por informata të reja i kanë udhëhequr policët për të riekzaminuar trupin e saj dhe për të kryer teste më të hollësishme për forenzikë.

Dëshmitë e mbledhura zbuluan se Aplekaeva ishte dhunuar seksualisht pas vdekjes së saj.

Testet e ADN-së treguan se një autori ii quajtur vetëm si Aleksandër 37-vjeçar ishte dhunuesi.

Aleksandri, ende duke punuar në morg, deri në zbulimin e veprimeve të tij, është detyruar të japë dorëheqjen./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5358437/Morgue-man-fired-sex-dead-Big-Brother-entrant.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.