Shkarje masive dheu dhe gurësh, bllokohet aksi Kukës-Shishtavec

Kliko per me shume info

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në aksin Kukës-Shishtavec ka rënë një masiv gurësh dhe dherash duke bllokuar kalimin.

Firmat e mirëmbajtjes së rrugës jane duke punuar për hapjen e rrugës. Sa herë që ka reshje shiu në këtë zonë në këtë aks shfaqen probleme.

Kliko per me shume info

Fatmirësisht nuk ka pasur dëme në mjete apo në njerëz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.