Sherri për dozat e drogës, shqiptarët grushte e thikë 25-vjeçarit grek

Kliko per me shume info

Tre shqiptarë kanë rrahur e plagosur me thikë një 25-vjecar grek në Selanik.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen djeshme në rrugën Meleniku.

Kliko per me shume info

Thestival.gr shkruan se 3 shtetas shqiptare, trafikante droge iu afruan të riut për t’i shitur dozën dhe pas një debati, dy prej tyre e qëlluan me grushta, ndërsa i treti me thikë.

Një i katërt shtetas shqiptar e shoqëroi në spital, ndërsa thuhet se ai u arrestua teksa largohej prej aty.

Thuhet se i riu grek është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa deklaroi se njihej me bandën e trafikantëve shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.