Sherr me thika në Vaun e Dejës, i riu mbetet i plagosur (EMRI)

Kliko per me shume info

Një plagosje me thikë ka ndodhur sot në Vaun e Dejes, ku i lënduar ka mbetur shtetasi Xhulio Rodestani.

I riu eshte plagosur me thike nga një bashkëmoshatar i tij pas një sherri të momentit.

Kliko per me shume info

Xhulio Rodestani është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.