Plas sherri në Korçë, vajzat i shkulin flokët njëra-tjetrës për një djalë

Kliko per me shume info

Një djalë nga Korça, i cili kishte njëkohësisht dy të dashura në gjimnaz, i ka futur këto të fundit në sherr.

Sherri mes tyre ka degjeneruar me grushte ditën e hënë, dhe kjo nuk është hera e parë që ato kapen për flokësh.

Kliko per me shume info

Një raportues, thotë për JOQ se sherret mes vajzave janë të përsëritura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.