Video/ Plas sherri mes punëtorëve, një prej tyre goditet me shkallë në kokë

Kliko per me shume info

Ky është momenti tronditës kur një punëtor godet me një palë shkallë kolegun e tij, gjatë një sherri në vendin e punës.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Bankstown të Sidneit.

Kliko per me shume info

Dy punëtorë sulmojnë kolegun e tyre dhe në një moment e godasin atë me një palë shkallë.

Nuk dihen shkaqet e sherrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.