Zbardhet ngjarja tek rruga e Elbasanit, i dehuri pret damarët

Kliko per me shume info

Një 58-vjecar ka prerë damarët e njërës dorë mbrëmjen e sotme Në Tiranë.
Mësohet se 59-vjecari ka qenë në gjendje të dehur, teksa ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

NJOFTIMI I POLICISE:

Kliko per me shume info

Më datë 26.02.2018, rreth orës 20.15, në rrugën e “Elbasanit”, dyshohet se shtetasi F.S, rreth 58 vjeç, banues ne Tirane, nen efektin e alkoolit ka orer dameret e njeres dore me thike.

Shtetasi F.S eshte transportuar menjehere ne spital dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Nga kontrolli fizik i bere nga policia ju gjet ne xhep thika me te cilen ka prere damaret e dores

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje per sqarimin e rrethanave te ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.