Sherr me thika në Korcë, plagoset 35-vjecari

Nje person ka mbetur i plagosur si pasoje e nje sherri me thika ne Korce. Mësohet se rreth orës 15:45, në Spitalin e Korçës ka shkuar i plagosur me thikë shtetasi Z.M, 35 vjeç, banues në Korçë.

Policia bën të ditur se nga të dhënat e para dyshohet se ky person është konfliktuar me dy persona të tjerë, në lagjen nr 17 në Korçë, të cilët ndodhen të shoqëruar në Komisariatin e Policisë Korçë.

LEXO EDHE:  Me kë u përball Tahiri në shkallët e Kuvendit? Shihni fotot dhe lëvizjet e tij brenda sallës
Kliko per me shume info

Aktualisht, personi i plagosur po merr ndihmën e nevojshme mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here