Sherr me thika në Korçë, plagoset 35-vjeçari

Kliko per me shume info

Një 35-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në qytetin e Korçës pas sherrit me dy persona.

Sipas policisë shtetasi me inicialet Z.M është konfliktuar me dy persona në lagjen 17 të Korçës. Ai ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me thikë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Dy personat janë shoqëruar në polici, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.