Shën Valentini i parë pa bashkëshortin e ndjerë, si e festoi Irma Libohova

Tashmë prej disa kohësh bashkëshorti i këngëtares shumë të dashur për publikun rma Libohova është ndarë nga jeta.

Për këtë Irma është shprehur se i është shkëputur gjysma e zemrës, por vazhdon të përpiqet të jetë e lumtur.

Kliko per me shume info

Këtë festë Shën Valentini ajo është larguar nga Tirana dhe ka kënduar mes dëborës një këngë për festën.

LEXO EDHE:  “Je inekzistente! Çfarë ke bërë me jetën tënde që gjykon të tjerët?”, Egla Harxhi shpërthen ndaj moderatores

Irma shfaqet e buzëqeshur, duke mos lënë që Shën Valentini i parë pa bashkëshortin ti shkojë e mërzitur

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here