Sheh për herë të parë fytyrën e babait, ia vrau Sigurimi i Shtetit kur ishte 3 vjeçe

Kliko per me shume info

Një histori prekëse  e shumë viteve më parë ka nxjerrë kryet sot dhe ka tronditur familjen Zejnati.

Mimoza Zejnati, pasi ka hapur dosjen e familjes së saj,  pasi u njoh me dokumentat e ish- Sigurimit për babain e saj që u pushkatua në moshën 26 vjeç, kur ajo ishte vetëm 3 vjeçe, ka parë për herë të parë fytyrën e tij. Ndërkohë që trupi i tij ende nuk është gjetur, Mimoza gjeti një foto të tij për herë të parë, mes dokumentave të ish- Sigurimit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.