“Shakira është e të gjithëve”, banderola që ofendoi Gerard Pique

Tifozët spanjollë kanë brohoritur kundra Gerard Pique gjatë në ndeshjeje ku kanë shkaktuar edhe shumë trazira të tjera.

Prej muajsh përflitet se martesa mes çiftit të famshëm nuk po shkon siç duhet ndërkohë që një pjesë e mirë e spanjollëve flasin kundra tij.

Kliko per me shume info

Së fundmi gjatë një ndeshjeje në Spanjë, një banderolë ku shkruan “Shakira është e të gjithëve” ka ofenduar futbollistin.

LEXO EDHE:  Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese

Shefi ekzekutiv i klubit Katalanas, Joan Collet ka kërkuar ndjesë ku është shprehur se klubi nuk e dinte se një banerolë e tillë ishte lejuar në stadium. Zakonisht të gjithë tifozët konsultohen me klubin për këngët dhe banderolat që sjellin në stadium ndërkohë që me këtë veprim u ndjenë të tradhëtuar.

Ai ka përfunduar deklaratën e tij duke thënë se këta tifozë janë penalizuar dhe nuk do të mund të ndjekin më skuadrën e tyre.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here