Sëmundja e rëndë nuk e ndal Rita Orën!

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora duket se është zgjuar në mëngjes me një lajm aspak të këndshëm.
Një problem ka ndodhur me fytin e saj pasi ka laringit të rëndë, por pavarësisht kësaj ajo ka zgjedhur të performojë.

Në një postim në Instagram, Rita shkruajti: “Sapo u zgjova për të punuar në Paris dhe ishte ora 8 e mëngjesit kur fillova të shkruaja këtë. Kuptova se dicka nuk shkon. Shkova te një doktor dhe më tha që kam laringit të rëndë dhe një bakter në fyt.

LEXO EDHE:  Vajza e Behar Merës: “Babai nuk donte të isha pjesë e artit!”
Kliko per me shume info

Kurrë nuk kam dëgjuar më parë për këtë të dytën. Është gjithmonë e frikshme kur gjëja që përdor më shumë kthehet në gjendje delikate. Mos u shqetësoni! Gjithsesi do përpiqem me maksimumin tim që të performoj me Liam në Paris dhe të ndjek premierën e Fifty Shades Freed! Më uroni fat.”

Laringiti është një inflamacion i laringut dhe kordave zanore nga bakteret, viruset apo irritimi. Kjo gjë shkakton infeksione të rrugëve respiratore, ngjirje zëri dhe ethe.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here