Selena Gomez në depresion të thellë: E di që nuk do dal kurrë nga kjo gjendje

Për këngëtaren Selena Gomes duket se gjërat nuk po ecin dhe aq mirë.

Përflitet se Gomez sapo ka përfunduar trajtimin mjekësor për rreth dy javë, mbi ankthin dhe depresionin.

Kliko per me shume info

Në një intervistë për “Harper Bazaar”, Gomez e pranoi këtë fakt dhe tha se më në fund ka arritur të gjejë paqe me veten e saj.

LEXO EDHE:  Eni Koçi nuk përmbahet dhe sulmon kolegët: “Jeni bërë për turp…”

“2018 do të jetë një vit i mirë, sepse është ajo ç’ka unë besoj dhe dëshiroj për veten time. E di shumë mirë se nuk do të mundem dot të dal prej asaj gjendje dhe ta hedh pas. Nuk do të vijë ajo ditë që unë të them: Hej, ja ku jam këtu e veshuri mire e bukur dhe fitimtare! Është një betejë që me duhet ta përballoj gjithë jetën”- është shprehur Gomez.

LEXO EDHE:  Zbulohet SKENARI/ Turi do të ikë nga "Vizion Plus", por do të marrë me vete dhe aktorët e "2XL"

Sakaq, është shprehur se dëshiron ta nisë vitin me mendime pozitive.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here