Proçesverbali/ Vrau Devi Kasmin, zbulohet çfarë iu sekuestrua killerit grek

Zbardhet dokumenti i Prokurorisë mbi sekuestrimin e provave materiale që i janë gjetur shtetasit grek Efthymiou Efthymious, i cili akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit në Tiranë.

Në procesverball shkruhet se shtetasit grek i janë gjetur dhe sekuestruar:

Kliko per me shume info

16 kartmonedha me prerje 2000 lekshe.

3 kartmonedha të prerjes 1000 mijë lekshe.

3 kartmonedha të prerjes 500 lekshe

20 kartmonedha të prerjes 100 euro.

LEXO EDHE:  "Le të guxojë po t'ia mbajë by***!" PLAS në Bllok SHERRI mes Tahirit e Gaz Demit

Një pasaportë greke.

Një mbajtëse fotoje me kapak.

Një patentë në gjuhën greke.

Një kartë debiti.

Një dokument në gjuhën greke.

Një telefon Samsung S7 Edge.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here