Sardi dhe e dashura nuk fshihen më, dalin hapur në evente

Kliko per me shume info

Vetëm pak kohë më parë u publikua lajmi për lidhjen e Dj.Sardit me balerinën Jora Hodo.

Asokohe asnjëri nga prej të dyve nuk u prononcua duke e kaluar në heshtje vërtetësinë ose jo të lidhjes.

Kliko per me shume info

Megjithatë duket se përmes fotos së fundit të publikuar nga Anabel, ata e kanë konfirmuar më në fund se janë në një lidhje. Sardi dhe Jora janë shfaqur së bashku në koncertin privat me rastin e ditëlindjes së këngëtares se njohur Elvana Gjata shkruan ekspress.

Së bashku me ta në tavolinë është edhe blogeri i njohur Olti Curri. Sardi dhe Jora janë njohur në periudhën kur ai ishe konkurrent në spektaklin e kërcimit “Dance With Me” në Klan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.