Sara Kapo poston foton provokuese, komenti i Ermal Mamqit “e pret fare”

Sara Kapo është kthyer në një nga personazhet që është vënë ën qendër të lajmeve rozë këto kohë, e kjo për shkak të fotove dhe deklaratave të saj pa kompleks rreth jetës seksuale.

Së fundmi vajza e aktores Ema Andrea, ka postuar një tjetër foto teksa ka vënë në dukje gjoksin.

Kliko per me shume info

Komentet kanë qenë të shumta, por ai që ka marrë më shumë vëmendje ka qenë i Ermal Mamaqit.

LEXO EDHE:  Eni Koçi nuk përmbahet dhe sulmon kolegët: “Jeni bërë për turp…”

“Seç kam një përshtypje që thellë je shumë njeri i mirë”, i shkruan ai.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here