SMS erotike në Kuvend, Salianji: Kush është GD, po flisja me tri femra njëherësh

Kliko per me shume info

Deputeti Ervin Salianji, të cilit iu publikua një video teksa po bisedonte me një gjuhë banale dhe perverse në Parlament me një person të quajtur GD, ka reaguar lidhur me këtë.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin Stop, i cili do të transmetohet pak më vonë, ku mësohet se ka pranuar videon dhe është justifikuar se biseda nuk është vetëm me “GD”, por edhe me dy persona të tjerë.

Kliko per me shume info

Ai ka thënë se GD, nuk është Grida Duma, siç është raportuar në shumë media pas publikimit të videos.

Salianji ka pranuar se komunikimi është i vërtetë dhe GD është dikush tjetër.

Megjithatë, ai ka shtuar dhe diçka tjetër, duke thënë se nuk ka qenë vetëm GD në atë bisedë, por dhe dy persona të tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.