Sa kushton xhupi “Bon Bon” i Era Istrefit?

Kliko per me shume info

E ka nisur karrierën disa vite më herët, por vetëm 2016-shi i sjelli lavdinë, famën e madhe, atë që do ta ëndërronte secila këngëtare.

Era Istrefi është shndërruar në mega yll dhe krejt kjo falë këngës “Bon Bon”, që tashmë mban statusin e hitit botëror. Por xhupi i saj u bë trend për shum vajza.

Kliko per me shume info

Ndërsa të gjithë u dashuruan pas atij modeli, së fundmi është bërë publike vlera e xhupit që këngëtarja mbante në klipin e saj “Bon Bon”.

Pikërisht këtë fakt na e ka treguar faqja e Instagramit Whattheyëearing e cila ka postuar një foto ku në njërën anë tregon Erën dhe në anën tjetër xhupin me çmimin marramëndës 5500 Euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.