Rudina rrëfen armiqësinë me Agron Llakajn: Kurrë s’do ta ftoja në emision

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj, ishte pasditen e sotme e ftuar në Pop Culture, ku tregoi për programin e saj “Mos i fol shoferit”, si dhe për bashkëpunimëet dhe raportet që ka me kolegët e saj në media dhe jashtë saj.

Aktorja e njohur e humorit, mes personazheve që ka të ftuar zakonisht në “Mos i fol shoferit”, në përgjithësi ka marrëdhënie korrekte, madje me një pjesë të mirë prej tyre ka edhe miqësi.

LEXO EDHE:  GAFAT e Rudinës s'kanë të NDALUR, shihni çfarë bën gjatë emisionit
Kliko per me shume info

E pyetur nëse urren ndonjë apo nëse ka një personazh neveri, Rudina tha se nuk urren, por ndjen neveri ndaj njerëzve që nuk janë mirënjohës: “Jam njëri që fal shumë, por nuk duroj padrejtësinë. Urrej ata që më ngjallin neveri. Më ka ndodhur që të ndihmoj njerëz, të cilët nuk kanë ditur ta vlerësojnë. Këta njerëz urrej”.

LEXO EDHE:  "Si është të t'i FUSË DUART Presidenti?" Monika Kryemadhi ÇUDIT me përgjigjen

Ndërkohë, Rudina zbuloi edhe personazhin të cilin nuk do ta ftonte kurrë në emision: “Me shumicën e kolegëve unë kam shumë miqësi. Por është dikush të cilin nuk do ta ftoja asnjëherë në emision. Bëhet fjalë për Agron Llakajn. Për shkak të gjithçkaje që ka ndodhur mes nesh në kohën kur kishim bashkëpunime së bashku, nuk do e ftoja kurrë” shkruan Class.

LEXO EDHE:  Bëri bujë me ndarjen nga biznesmeni, modelja eksperimenton me "drogëra"?

E pyetur nesë do të pranonte të pozonte nudo për 100 mijë euro Rudina u përgjigj se do të pranonte pasi të rregullonte pak linjat e saj fizike.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here