Rruga e Arbrit, ish-ministri i LSI i uron suksese kompanisë

Kliko per me shume info

Ish-ministri i Drejtësisë nga radhët e LSI Ylli Manjani uron kompninë e cila ka marrë përsipër të ndërtojë rrugën e Arbrit sipas marrëveshjes së nënshkruar sot.

240 milionë euro për rrugën që do ndërtojë kompania Gjoka Konstruksion.

Kliko per me shume info

”I uroj seriozisht sukses kompanisë që ka marrë me koncension ndërtimin e rrugës së Arbrit! Pikëpyetjet që ngrihen i takojnë qeverisë. Por, me rëndësi është ndërtimi i asaj rruge dhe lidhja e Dibrës me Tiranën! Nuk na duhen më lavde por rruga! Uroj ta bëjnë sa më shpejt!” shkruan Manjani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.