Rrihet brutalisht gruaja shtatzënë për një telefon

Një grua shtatzënë është rrahur brutalisht nga dy femra të tjera në New York, për një telefon.

Në videon e publikuar nga mediat amerikane, Tylesha Mohamed, ishte brenda ndërtesës ku banon në Bronks të New Jork-ut.

Kliko per me shume info

“Kam kaluar shumë gjëra, por asnjëherë diçka të tillë. Mendoja se do të vdisja. Trupi më ishte mpirë pas një kohe. Vetëm po prisja kur do të përfundonte”, u shpreh vajza e dhunuar.

LEXO EDHE:  Pas bombardimit nga SHBA, Rusia furnizon Sirinë me raketa

Ajo e dëgjoi njërën nga sulmueset e saj teksa i thoshte: “Do të ta thyej fytyrën dhe do të ta vras beben”.

Para se të iknin nga skena e krimit, ato ia morën telefonin celular.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here