Rrëzohet helikopteri, vdesin 3 persona, plagosen 4 të tjerë

Kliko per me shume info

Një helikopter turistik është rrëzuar në kanionet e Mëdha në Arizona në SHBA.

Si pasojë e aksidentit knë humbur jetën 3 persona dhe janë plagosur 4 të tjerë.

Kliko per me shume info

Autoritetet vendore janë duke punuar për gjendjen e trupave, por po hasin vështirësi për shkak të pozicionit gjeografik.

Shkaqet e aksidentit nuk bëhen ende të ditura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.