Bën për spital gruan 14 vite më të re, arrestohet 72-vjeçari nga Orikumi

Kliko per me shume info

Policia ka njoftuar sot se ka arrestuar për ushtrim dhune në familje qytetarin Lavdosh.Ç., 72 vjeç, banues në Orikum.

Sipas policisë, shtetasi i mësipërm ditën e djeshme ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij në banesën e tyre, duke e dëmtuar në kokë dhe në e trup.

Kliko per me shume info

Kjo e fundit, e identifikuar me inicialet A.Ç., 58 vjeçe, vijon të marrë mjekim pranë ambienteve spitalore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.