Rozana thumbon kolegen: U bëtë të gjithë anglezë po s’dini të lidhni dy fjalë shqip

Kliko per me shume info

Sot është bërë modë që të gjithë shkruaën në anglisht: Statuset, storyt, mendimet, cdo gjë.

Për këtë Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka shpërthyer në rrjete sociale.

Kliko per me shume info

E indinjuar siç thotë ajo me një status anglisht të një këngëtareje shqiptare, Rozana nuk e ka lënë ironinë.

“Janë bërë të gjithë anglezë! Tani polexoja një postim të një këngëtareje në story por që ishte anglisht. Nuk e kuptova plotësisht se kishte disa fjatë që nuk i dija dhe duhet te shkoja ti përktheja në google. Epo ku u bëtë të gjithë amerikanë, ju që s’dini të lidhni dy fjalë shqip një Zot e di.” shkruan e revoltuar Rozana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.