Roani i vogël bën ”sherr” me nënën e tij

Kliko per me shume info

Vitin që shkoi, modelja e njohur Majlinda Zeka përjetoi ndjenjën më të bukur duke u bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja e cila ka kohë që ka pushtuar mediet rozë që nga momenti kur u bë nënë dëshmoi se është një nënë shumë e përkushtuar.

Kliko per me shume info

Këtë mëngjes duket se Roani i vogël është nxehur me ushqimin e tij, dhe e ka hedhur tutje duke bërë pak rrëmujë për mamin e tij.

Këtë gjë e ka zbuluar Majlinda Zeka, në Instasoryn e saj, ku e përshkruan foton ” Roan sherri”.

Duket se Majlinda kalon shumë kohë me Roanin dhe gati janë bërë të pandashem me njeri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.