Këngëtarja Rita Ora zhvishet lakuriq në mes të dimrit (FOTO)

Kliko per me shume info

Nuk është hera e parë që këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, zhvishet tërësisht për set fotografik.

27-vjeçarja ka publikuar sot disa foto në Instagram ku shfaqet pa rroba në trup dhe gjoksin mundohet ta mbulojë me gjunjët e këmbëve.

Kliko per me shume info

Përpos trupit të saj seksi, komentuesit në rrjetet sociale nisën ta kritikojnë për përdorimin e photoshop. Bëhet fjalë për sfondin prapa saj, që sipas përdoruesve të internetit, është i bërë me photoshop.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.