Reperi i njohur shqiptar merr nënshtetësinë amerikane, ja për kë bëhet fjalë

Ai është një ndër reperët e rinj më të dashur për publikun shqiptar.

Mozzik tashmë nuk është vetëm shtetas i Kosovës. Po, pasi tashmë ky i fundit ka marrë pasaportën amerikane.

Kliko per me shume info

Lajmin e ka ndarë me të gjithë fansat në profilin e tij në Instagram dhe duket se ndihet shumë i lumtur për këtë. Gjithashtu edhe Loredana nuk ka qëndruar dot pa treguar pasaportën e të dashurit të saj.

LEXO EDHE:  Kimikati tregon sa lekë ka bërë Bes Kallaku: Ma tha vetë

Nuk dihet akoma nëse kjo pasaportë do të jetë tashmë një avantazh më shumë, që reperi do ta përdorë për të filluar një karrierë të re jashtë vendit. Mbetet ta shohim….

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here