Kapen me lidhje të paligjshme uji, policia procedon dy persona në Tiranë

Kliko per me shume info

Dy persona jane proceduar penalisht nga policia e Tiranes ne vazhdim te aksionit per reformen e ujit.

Burimet zyrtare thane se më date 02.02.2018, nga shërbimet e policisë të Komisariatit nr 1 në bashkëpunim me Ndermarrjen U. K. Tiranë janë konstatuar 2 raste për lidhje të paligjshme të rrjetit të Ujesjellesit, ku u proceduan dhe ndiqen në gjendje të lirë shtetasit:

Kliko per me shume info

• G. Q., 27 vjeç , banues në Tiranë.

• E. E., 37 vjeç, banues në Tiranë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.