Reagon motra e Bes Kallakut: Xhensila e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë

Kliko per me shume info

Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël.

Kjo gjë u forcua edhe më shumë në foto që Xhensila bëri në festën e ”Andrra Couture”.

Kliko per me shume info

Në foto ajo duket me bark të fryrë dhe media hamëndësoi se ajo ishte në muajin e katër të shtazënisë.

Por menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar motra e Bes Kallakut, gazetarja Ana Kallaku, ekskluzivisht për Pop News zbuloi se këngëtarja nuk është në pritje të një fëmijë, dhe se lajmet e publikuara në media janë thjesht thashetheme.

Madje ajo shtoi se Besi me Xhensilën ishin duke u marrë me projekte të reja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.