Aksident i tmerrshëm me “Range Rover”, vdes ish-basketbollisti i NBA

Kliko per me shume info

Ish-basketbollisti i NBA, Rasual Butler ka humbur jetën së bashku me bashkëshorten e tij në një aksident të tmerrshëm automobilistik.

Makina e drejtuar nga 38-vjeçari ka dalë nga rruga, teksa ishte duke lëvizur me shpejtësi tej normave të lejuara dhe është përplasur me një ndarëse parkimi ndërsa më pas ka bërë edhe disa rrotullime.

Kliko per me shume info

Edhe pse në një automjet të rëndë, ku siguria është e lartë, përplasjet kanë qenë të forta dhe çifti nuk ka mundur t’u mbijetonte plagëve të marra.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.