Rama publikon videon nga Fieri: Nga plehrat e ferrat te kjo pamje mbresëlënëse

Kliko per me shume info

Kryeminsitri Edi Rama ka publikuar pamjet nga një zonë e qytetit të Fierit për t’i uruar “mirëmëngjes” shqiptarët ditën e sotme.

Me pamjet e një shatërvani me ngjyra, kreu i qeverisë shkruan në Facebook se ky është një ndër projektet e përfunduara të Rilindjes Urbane.

Kliko per me shume info

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje mbresëlënëse të Fierit mbrëmë, në një zonë pranë qendrës së qytetit ku kishte vetëm plehra, ferra e ngrehina pa leje dhe u zbatua një ndër projektet e Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, ju uroj një javë të mbarë,” shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.